Ok

Ok
Áno Nie
Ok Zrušiť
Ok Zrušiť
Prihlásenie
Jazyk
Anglický (English)
Maďarský (Magyar)
Slovenský
Naposledy prezerané
Produkty
Nový produkt
Akciový produkt
Produkt vo výbehu
Značky
Náradie
Elektronika
Elektro produkty
Zvuková technika
Domácnosť, voľný čas
Auto
Sezónne
O nás Registrácia Kontakty FAQ Podmienky prepravy Zmluvné podmienky Vyhlásenie o ochrane osobných údajov
Ďakujeme
za nákup!
Nový produkt
Akciový produkt
Produkt vo výbehu
Značky
Všetky kategórie
Náradie
Elektronika
Elektro produkty
Zvuková technika
Domácnosť, voľný čas
Auto
Sezónne
O nás Registrácia Kontakty FAQ Podmienky prepravy
WE ARE THE GLOBIZ
Predstavenie
Základy dnešného Globiz International Kft. boli založené v Debrecíne v roku 1989 ako 2 členný rodinný podnik, ktorý sa zaoberal distrubúciou elektrických súčiastok a zvukovou technikou zabudovateľnou do áut. Naše zaobstarávanie bolo vtedy 100% zabezpečené z maďarského trhu.

Zaobstarávanie súčiastok z importu sa začalo v roku 1992, v tom čase zväčša z Nemecka, Španielska, Holandska. V dôsledku viacročnej práce sme vyvinuli našu nákupnú sieť, vďaka ktorej dnes - okrem produktov vyrobených v tuzemsku -, zaobstarávame tovar z viacerých krajín Európy (okrem vyššie uvedených Veľká Británia, Belgicko, Rumunsko), a tiež – pod neustálou kontrolou kvality - zaobstarávame tovar aj z ďalekého východu.

Budovanie GLOBIZ GROUP-u a fungovanie ako skupina sa začalo v roku 2006. Výsledok tejto práce je, že sme prítomní v nasledujúcich krajinách ako súčasť GLOBIZ GROUP: Maďarsko, Rumunsko, Nemecko, Srbsko, Slovensko a Spojené Kráľovstvo.

Kvôli každoročne sa dynamicky zvyšujúcemu obratu, respektíve fungovaniu ako skupina, sme museli vytvoriť novú logistickú základňu, ktorú sa nám podarilo založiť v Debrecíne v priemyselnom parku s rozlohou 3000 metrov štvorcových. Od 1. februára 2006 naše zásielky dodávame odtiaľ.

Pre efektívnejší, rýchlejší a presnejší zákaznícky servis sme v roku 2010 náš logistický systém celkom automatizovali, vďaka čomu je vybavovanie objednávok mimoriadne rýchle a na 99,9 % presné. Okrem automatizovania logistického systému sme vyvinuli a zaviedli vlastný komplexný interný systém.

Počet našich partnerov sa neustále rozširuje, v súčasnosti sme v kontakte s viac ako 3500 maloobchodníkmi a veľkoobchodníkmi a sme tiež dodávateľmi do niekoľkých medzinárodných obchodných reťazcov pôsobiacich v Maďarsku a Rumunsku. Naše výrobky nájdete vo viac ako 500 obchodoch vo východnej Európe.

V nadväznosti na požiadavky trhu a trendy neustále rozširujeme náš sortiment výrobkov. Naši partneri nájdu naše produkty od roku 1994 v našich katalógoch, a tiež od roku 2002 na našom webshope.

Spoločnosť je do dnešného dňa v 100% maďarskom súkromnom vlastníctve. Našim cielom je naďalej rozširovať sieť našich partnerov, poskytnúť vysoko kvalitné služby pre našich existujúcich partnerov, respektíve zabezpečiť rýchlej a pružnej dodávky tovaru. Spokojnosť našich partnerov je pre nás dôležitá, našim cieľom je rozvíjať čestnú a dlhodobú spoluprácu.

Globiz Kft. je dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť, ktorá je schopná sa neustále obnoviť vďaka mladému kolektívu a tiež sa snaží udržať krok s vývojom hospodárstva.